Ak chcete robiť neuveriteľné veci, musíte mať neuveriteľné sny. (John Eliot)

Termovel

Hoci nepatrím k tým najlepším športovcom, firma RUTEX TRADE s.r.o. sa rozhodla, že ma podporí a často ma obdarúva perfektným oblečením značky TERMOVEL. Značku Termovel nosím už dlhé roky, ešte od čias, keď som bola nádejnou dorastenkou a ešte nikdy som s ňou nemala žiaden problém, preto ma táto podpora veľmi teší. Funkčné oblečenie Termovel sa stalo nevyhnutnou súčasťou skoro každého môjho tréningu a hlavne v zime, keď teploty v Tatrách často klesnú pod -10°C a nižšie. Termovel má bohatý výber oblečenia od funkčných tričiek, nohavíc, búnd, ponožiek, spodného prádla až po čelenky na hlavu Je spoľahlivá, perfektne odvádza pot, nikdy sa v nej necítim mokrá a čo je hlavné, je veľmi pohodlná!

Najlepšie však bude, keď vám ukážem nejaké konkrétne produkty, ktoré nosím najradšej a najčastejšie nafotené na mne najobľúbenejších miestach.

SEAM TWO DLR and SEAM TWO PANTS

Bezšvové tričko s dlhým rukávom a spodky s antibakteriálnou úpravou Silver, určené na samostatné nosenie alebo ako 1. vrstva
Materiál:
Zloženie:
54% Polyamid / 40% Polypropylen / 6% Elastan

Tento kúsok mám obzvlášť rada, keď je vonku poriadna zima. Používam ho ako spodnú vrstvu na ktorú si väčšinou oblečiem len bundu. Aj pri mrazoch okolo -5°C sa v ňom cítim príjemne, teplúčko a hlavne sucho. Toto termo-tričko sa však hodí aj ako jediná vrstva, keď je vonku okolo 10°C kedy je tričko primálo a mikina zas priveľa. Skvele sa hodí hlavne na rýchle tréningy, či preteky pri takejto teplote.

Odkaz na E-shop TU a TU
ICE KRR W


Dámske tričká určené na samostatné nosenie alebo ako 1. vrstva. Veľmi príjemný materiál v letných horúcich dňoch.

Zloženie:
90% Polyester / 10% Elastan s antibakteriálnou úpravou.


Krásne maskáčové tričko. Ktorá žena by len odolala výzoru drsnej vojačky? Maskáč skutočne pristane každej. A keď sa v ňom ešte aj cítite príjemne i počas horúcich dní, čo viac si priať? Používam ho hlavne na bežné nosenie počas leta. Firma Routex ho však nevyrába len v "drsnej" maskáčovej farbe, ale aj v iných variantách a obmenách, ktoré sú rovnako pekné.
Odkaz na E-shop TU 
PCE PANTS W

Spodky určené ako 1.–2. vrstva. Výborné dosiahnutie tepelného konfortu vďaka počesu z vnútornej strany materiálu.


Materiál:Zloženie:
95 % Polyester / 5 % Elastan

Vzorom nádherné bežecké nohavice nesmú chýbať pri žiadnej mojej výprave na preteky, či sústredenie. Termovel vyrába model aj ako ¾ nohavice, takže si môžem podľa počasia zvoliť, ktoré si oblečiem. Nie sú len krásne, ale aj veľmi komfortné. 

Odkaz na E-shop TU

 


SEAM LADY SLIP and BRA

Bezšvové nohavičky a podprsenka s antibakteriálnou úpravou Silver. Určené na samostatné nosenie alebo ako 1. vrstva


Materiál:
Zloženie:
54% Polyamid / 40% Polypropylen / 6% Elastan

Ako každá žena, mám rada spodné prádlo, ktoré ani necítiť, že má na tele. Tieto kúsky sú presne ten prípad. Neprekypujem síce veľmi kyprými tvarmi, ale verím, že Seam Lady Bra by udržala aj väčšie exempláre.

Odkaz na E-shop TU a TUWOOL ONE ROLL ZIP

Zipsový rolák určený na samostatné nosenie alebo ako prvá vrstva | Kombinácia vlny a polypropylénu zaručujú tepelný komfort so súčasným odvodom potu

Materiál:

Zloženie:
70 %Vlna /30 % Polypropylen

Už naši dávny predkovia zistili, že vlna výborne hreje. WOOL ONE ROLL vďaka polypropylénu nie len že hreje, ale takisto aj odvádza pot, takže sa s v nej cítim veľmi pohodlne. Toto je taktiež jeden z mojich obľúbených tréningových kúskov, ktorý využívam počas drsnej zimy u nás pod Tatrami ako spodnú vrstvu, ale aj ako môj pretekový outfit. 

Odkaz na E-shop TU


SEAM LADY SHORT, LONG and PANTS


Zloženie:  54% Polyamid, 40% Polypropylén, 6% Elastan

Modelom síce staršie, no napriek tomu komfortné tričká, ktoré som si obľúbila hlavne vďaka pocitu sucha v každom počasí (okrem dažďa samozrejme). J

Odkaz na E-shop TU a TU
MULTIFUNKČNÝ ŠÁL

Ak potrebujete čelenku, šál, či čiapku, Termovel Multifunkčný Šál je to, čo potrebujete. Dokáže byť teplý, odvedie pot, má rôzne varianty a s vyobrazenými postavičkami pri rôznych športoch vyzerá veľmi pekne a milo. Žiadne iné čiapky, šatky, šály, či čelenky nepoužívam, dokonca ani v zime. Je veľmi vhodný pod prilbu, na krk a samozrejme aj na ústa ako ochrana proti silnému mrazu v zime.
ČELENKA

Keď je ale veľmi veľká zima, a Multifunkčný šál nestačí, zahreje čelenka :)

PONOŽKY

Najlepšia ochrana pre nôžky sú termovel ponožky :)
Moje nohy sa prekrvujú relatívne pomaly, takže mám často studené nohy. Práve preto potrebujem kvalitné ponožky. Túto kvalitu mi poskytnú Termovel ponožky, v ktorých mi je pekne teplúčko a aj keď sa spotím, odvedú pot veľmi efektívne. Najradšej mám podkolienky :)

Odkaz na E-shop TUTýmto by som sa chcela poďakovať firne Routex Trade, obzvlášť veľmi ochotnému Pánu Jozefovi Múdremu, za všetkzy sponzorské dary. Je to pre mňa veľká pomoc, ktorú si naozaj veľmi vážim.

http://www.rutex.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára